امروز:

بهین یاب چیست؟

 برای این که سرمایه گذاری را آغاز کنیم اقدامات اولیه ای را قبل از فعالیت اقتصادی می بایست انجام دهیم . کارشناسان مرتبط در رابطه با هر مبحثی باید شناخت کافی داشته همینطور مراجع رسیدگی به امور مرتبط با ثبت شرکت و شروع فعالیت را بدانند. برای امور تولید، بهره برداری، مونتاژ، استخراج معادن، صنایع معدنی و فلزی باید به اداره صنعت، معدن، تجارت مراجعه کرد. سایت بهین یاب راه ورود به این ارگان های دولتی برای انجام امور فوق است که به این درگاه ، درگاه خدمات و اطلاعات وزارتخانه صنایع می گویند.

بهین یاب شامل چه بخش هایی است؟

بهین یاب شامل بخش های: سرمایه گذاری ، تامین مالی ، دریافت شناسه کسب و کار ، بنگاه ها، محصولات و خرید اولیه، منابع انسانی،انرژی،تجارت خارجی،فناوری و راهنا که در آن فرصت های سرمایه گذاری و طرح های دارای الویت معرفی میشوند. در سایت بهین یاب تمام فرآیندهای مربوطه به اخذ جواز تاسیس ، پروانه بهره برداری و غیره بصورت الکترونیکی انجام میگیرد و در مرحله اول نیازی به حضور شخص(اشخاص) نیست تا زمانی که کارشناس صنایع تاییدیه اولیه را ندهد حضور اشخاص لازم نمی باشد.

خدمات بهین یاب چیست؟

در مراحل سرمایه گذاری کلیه اطلاعات ، خدمات و مطالب مفید مربوط به حوزه ثبت ازجمله مراحل صدور جواز تاسیس،وضعیت طرح و پروژه ها ، معافیت گمرکی و غیره عنوان می شود.

تمام صنف های صنعتی ، تولیدی، معدنی برای دریافت شناسه کسب و کار خود به سایت بهینیاب مراجعه می کنند.بروزرسانی اطلاعات ،ارسال گزارش پیشرفت واحدها،ارسال آمار بهره برداری، تولید واحد دارای پروانه بهره برداری،مونتاژ فراهم میشود.استعلام وضعیت بنگاه ها ، اخذ شناسه ملی اشخاص حقوقی فعال و غیرفعال ،دریافت شناسه انبار و درخواست مشاوره های صنعتی ارتقا در بهین یاب قابل ارائه است.

برای اخذ جواز تاسیس از بهین یاب چکار باید کرد؟

در ابتدا می بایست فرایند ثبت نام را تکمیل کنید.اطلاعات شخص حقیقی و یا حقوقی مربوط به مدیرعامل ،مشخصات ملکی و آدرس دفتر مرکزی ، ثبت برند، اطلاعات نمایندگی ها،اطلاعات بانکی و غیره را کامل می کنیم. برای انجام امور فوق می توانید با موسسه ثبتی هما تماس بگیرید و از اطلاعات و تجربه های کارشناسان ما بهره مند گردید.


نوشته شده در : شنبه 20 مرداد 1397  توسط : زهره رادیو اف تی پی.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic